Shazmo Media Shazmo Media

WEB TASARIM

SHAZMO MEDİA HİZMETLERİMİZ
İNTERNET PORTALINDAKİ YENİ WEB TASARIM YÜZÜNÜZ SHAZMO MEDİA

WEB TASARIM

Shazmo media web tasarım çalışmalarında hayatllerin ötesinde sizleri ve müşterilerinizi etkileyecek şekilde web tasarım çalışmaları sunmaktadır. Ulusal ve Uluslar arası portallarda firmanızı her daim üst çıtalara yükseltecek firma markanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi internet ortamında en sağlıklı ve sorunsuz şekilde hedef kitlenize ulaştıracak web sitesi çalışma hizmetleri sunarak.Web sitesi ihtiyacınıa yönelik mükemmel çözümler üretiyoruz.

SEO HİZMETİ

Google'da 1. sayfa 1. dizinde çıkmayı istemek her web sitesi sahibinin en doğal hakkıdır. Peki bu nasıl olacak, Seo uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iş tanımı olması ile birlikte, Google arama motoru algoritmasını alayan ve çözen kişilerce yapılmaktadır. Shazmo media bu güne kadar seo anlamında çalışma yaptığı tümüşterilerinin beklentilerine cevap vermiş, verdiği sözün arkasında durmayı bilen bir firma olmuştur. Seo demek çok ciddi emek demektir. Biz bu emeği sizler için vermeye hazırız.

LOGO TASARIMI

Logonuz firmanızın gelecekteki aynanızdır. Logo tasarımı üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir iş bölümüdür. Logonuz firmanızın her daim temsili ve marka yüzü olacağından işinin ehli kişiler tarafından yapılması ve marka tescil işlemlerinde logolu tescil yapılması gereken alandır. Shazmo Media sizlere bu alanda çok yaratıcı fikirler sunmakla beraber profesyonel çözümler üretmektedir. Sizlerde Logo tasarımınızın usta eller tarafından yapılmasını ve markalaşmasını istiyor iseniz ihtiyacınıza yönelik mükemmel logo tasarımlarının sizleri beklediğini belirtmek isteriz.

VİDEO TANITIMI

Hedef kitlenize web sitenizdeki yer alan tanıtım yazılarınızla hitap etmekle birlikte buna ek olarak görüntülü sesli video tanıtımı yaparakta seslenebilir. Firmanızı tanıtabilirsiniz. Shazmo Media sektör farklı olmaksızın akılda kalıcı firma ve ürün tanıtım video çalışmaları sunmaktadır. Video tanıtımlarınız sayesinde; Google da youtube reklam çalışması yapabilir.

GOOGLE ADWORDS

​​Google Adwords resmi ajansı olan; Shazmo Media sizlere; Türkiye'de var olan reklam ajanslarının sunmuş olduğu komisyon sitemi ile reklam vermenin dışında çok farklı, Aylık uygun fiyata; Adwords reklam desteği sunmaktadır. Adwords reklamlarında amaç uygun fiyata sarı bantta 1. sırada yer almanızı sağlamak iste biz; Shazmo media ; Adwords reklamları uzmanı olarak sizleri bu seviye'ye çıkacak reklam çalışması sunuyoruz. Adwors reklam yönetimi ihtiyacınızda yanınızdayız.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya kullanımı her geçen gün arttığı için kurumsal firmalar hedef kitlelerine internet ortamında ulaşmak için, sosyal medya üzerindede bulunulabilirliğini artırmak için sosyal medya yönetimini profesyonelce yapan firmalara ihtiyaç duyarlar. Shazmo Media bu alandada sizlerin ihtiyacına yönelik çözümler sunar. Aylık olarak yapılan sosyal medya danışmanlığı hizmetimizle firmanızın ön planda olması için tüm banner, seo içerikli makale paylaşımlarımız, video paylaşımlarımız uzmaz personellerimizce en sağlıklı şekilde yapılır.

MOBİL WEB SİTE

Mobil uyumlu web siteler artık; Google gözünde çok değerli, bunun sebebi sayısızca internet kullanıcısının artık internet araştırmalarını cep telefonları üzerinden yapmalanrında kaynaklı. Web sites çalışmalarımız, web sitesi paket kapsamına göre mobil uyumlu olarakta yapılmaktadır. Mobil arayüze sahip web siteleriniz son kullanıcılar tarafından, kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan gerek adwords reklamları gerek mobil search de sizleri öne atacak önemli unsurdur. Sizlere Mobil uyumlu web sitesi sahibi olmak istiyor iseniz bize ulaşın.

KARTVİZİT - BROŞÜR TASARIMI

Firmanız adına kurumsal kartvizit ve broşür tasarımları yapıyoruz. Kartvizit ve broşürlerinizin akılda kalıcı olması çok önemlidir. Diğer türlü hedef kitlenize ulaşmayacak boş bir A4 kağıdı veriyor gibi olursunuz. Tasarım kartvizit ve broşür çalışmalarında can alıcı noktadır. Bu işi usta eller tarafından yaptırdığınızda hedef kitlenizin size dönüş yamasına sebebiyet verirsiniz. Bizler; Shazmo Media olarak sizlere çok begeneceğiniz, matbaa basımı ile hayran kalacağınız tasarımlar üretmekteyiz.

discuss a projectdiscuss a project

THE KNOWLEDGE AND EXPERTISE TO EMPOWER ESTABLISHED BRANDS

OUR STRATEGIC AND HIGHLY TAILORED APPROACH ALLOW YOUR BUSINESS TO CONNECT WITH YOUR CUSTOMERS LIKE NEVER BEFORE

IT ALL STARTS WITH A
STRATEGIC PLAN

Our strategists begin every business project with in-depth research, including brand specific strategy, website structure evaluation and a project brief to ensure business goals are achieved effectively. At the core of our visual identity work and handcrafted website products is a structured marketing foundation that allows your business to outperform the competition.

INSPIred & INNOVATIVE
ARTISTS AT HEART

Determining how to interact with your specific target audience effectively is a balance of strategy, art and technique. Inspiration and ideas are discussed at length to establish the creative direction for your brand’s visual identity, website and marketing assets. Combined with our craftsmanship, our agency can push the envelope to produce compelling visuals that will leave your competition far behind.

EXPERIENCE the skills of
High Tech Heroes

The intersection of impactful design and seamless functionality is where you’ll discover the power behind high-end development. Our specialists and coding techniques ensure business grade quality. And our marketing tools are built with the flexibility to accommodate an evolving business for years to come.

EXPANDING YOUR BUSINESS WITH A
DIGITAL PARTNER

Close relationships with our business clients and consistent internal performance evaluations allow our agency to implement enhancements and confirm improvements. From increasing conversion to A/B testing to social media marketing, our website products and monthly support services have helped brands achieve & maintain dramatic results.

LET’S CHANGE THE WAY PEOPLE ENGAGE WITH YOUR BRAND

With our digital agency, you receive the combined knowledge of a dynamic group of specialists. With over 230 branding, visual identity and interactive website development projects under our belt, we have the comprehensive expertise required to ensure your business project is an overwhelming success.

discuss a projectdiscuss a project